Reference od našich klientů ...

Jméno a příjmení*
E-mail*
Datum realizace
Místo realizace
Vaše hodnocení
Odeslat
Střecha bytový dům Špindlerův Mlýn

Firmu Hydro-izol hodnotím velmi kladně. Veškeré vzájemné dohody pan Tuček dodržel - cena, termín. Práce provedl ve velmi dobré kvalitě.

Oprava terasy - Bytový dům Litoměřická 579/10 Praha 9 -Prosek

Firmu hodnotím po pracovní stránce velmi pozitivně, po kvalitě práce velmi pozitivně, po logistice také velmi pozitivně, po cenové stránce pozitivně. Všem doporučuji bez jakýchkoliv obav.

Hydroizolace a zateplení střechy - Fotbalový stadion Vrchlabí

Hodnotím velmi dobře. Poměr kvalita x cena vynikající.

Hydroizolace teras - Bytový dům Chlumec nad Cidlinou

Rychlost, profesionalita.

Montáž střešní krytiny - novostavba RD Dobrovice

Jasná dohoda, bez problému dodržený termín i cena. Střecha izolována a navíc vypadá pěkně. Prostupy precizní, stejně jako oplechování. Navíc pořádek, všechno vybavení s sebou. Už se těšíme, jak si střechu budeme užívat. A k tomu pohlední neušmudlaní fešáci - prostě profíci. Určitě doporučuji, velmi solidní jednání.

Hydroizolace teras - Bytový dům Mladá Boleslav

S touto společností jsem byla velmi spokojená. Realizovala pro nás několik zakázek pro více společenství a vždy byl dodržen slíbený termín i cena realizace. Kvalita prací je také velmi dobrá.

Oprava terasy - RD Nový Bor

Všeobecná spokojenost. Jak bylo dohodnuto tak bylo i provedeno. Profesionálně a rychle. Mohu vřele doporučit. Děkuji.

Oprava balkonů - Bytový dům Jičín

Dobrá domluva a všeobecná spokojenost.

Oprava střechy RD Praha - Čimice

Vstřícné jednání, detailní informace o způsobu provedení. Samotná práce byla provedena během jednoho dne a byla majitelem zdokumentována. Ve všem nám vyšli vstříc, velká spokojenost. 

Izolace zahradního jezírka Neratovice

Perfektní služby, rychlé dodání, kvalitní práce.Hydroizolace terasy a balkonů - RD Štursova, Praha - Bubeneč

Dodrželi beze zbytku, co bylo domluveno, a práci odvedli rychle a kvalitně, zároveň cena byla s ohledem na použité materiály velmi příznivá. Mohu doporučit..

Rekonstrukce a zateplení střechy RD Praha - Hájek

Vážení mistři! Z několika poptávek jsem se rozhodl pro firmu Lukáše Tučka a jsem přesvědčen, že toho nebudu nikdy litovat. Nejen že střechu o 150 m2 stihli za dva dny, což představovalo skrytí staré asfaltové krytiny, likvidace střešních dřevěných desek, položení OSB desek s novou krytinou a kompletní klempířské práce. Pravda, že třetí den silně pršelo, což nás již netrápilo, neb střecha a všechna klempířina byla hotová. Zřejmě s tím vědomím se maximálně činili. Vše profesionálně provedeno bez jediných připomínek. Je radost takovou firmu a s takovými lidmi vidět pracovat. Děkuji Vám z celého srdce, nikdy na vás nezapomenu a každému zájemci Vás vřele doporučím s úctou Váš spokojený zákazník.

Hydroizolace balkonu Hostinné

Velmi vstřícný přístup. Kvalitní provedení.

Hydroizolace ploché střechy Šestajovice

Výborná komunikace, dodržení termínu, konzultace připomínek a požadavků. Doporučuji.

Izolace jezírka a terasy Praha

S firmou Hydro-izol-Lukáš Tuček jsem řešil dvě zakázky: Izolaci zahradního jezírka a izolaci terasy v 1.pp domu. U obou zakázek jsem byl maximálně spokojený s kvalitou, časovou flexibilitou, cenou a hlavně osobním přístupem všech zaměstnanců firmy. V budoucnu rád znova využiji jejich služeb.

Rekonstrukce balkonu Červený Kostelec

Profesionální práce, přístup, domluva

Hydroizolace balkonů RD Stráž nad Nisou

Perfektní komunikace, co bylo domluveno, to bylo také splněno. S výsledkem jsem spokojen. Zejména jsem rád, že mi firma vyšla vstříc s termínem realizace.

Hydroizolace terasy - bytový dům Praha - Holešovice

Skvělá firma, skvělá práce. Rychlost, spolehlivost, ochota. S ničím nebyl problém. Doporučuji!

Izolace jímky na pitnou vodu Všenory

Panove prijeli na cas a behem chvilky zaizolovali nasi jimku. Vyborna a profesionalni prace. Voda neunika a zustava tam, kde ma. Bude zase cim zalevat zahradu. Tuto firmu vrele doporucuji.

Velká ochota vyhovět a rychlá práce

Hydroizolace balkonu - Špindlerův Mlýn
Zateplení a hydroizolace střechy RD Miletín

Z několika poptávek jsem se rozhodl pro firmu Lukáše Tučka a jsem přesvědčen, že toho nebudu nikdy litovat. Jasná dohoda, bez problémů dodržený termín i cena. Střecha izolována a navíc vypadá pěkně. Super práce, prostě profíci. Všem vřele doporučuji.

Střecha novostavby garáže Škvorec

Nabídky na provedení ploché střechy garáže jsem dostal všehovšudy dvě. Přičemž cenový rozdíl byl v řádech desítek procent (druhá nabídka byla o polovinu vyšší). Obvykle jsem ochoten si za firmu s kladnými referencemi připlatit. V případě Hydroizolu jsem 15 tisíc ušetřil. Jeden den proběhlo asi desetiminutové měření a následně se během necelého dne střecha provedla. Na stavbě byla přítomna jen manželka, která téměř nevěděla, že se na garáži něco děje. Pánové jsou samostatní a nevyžadují pozornost. Kvalitu těžko hodnotit, nejsem odborník, to zřejmě prověří až čas. Ale při bližším ohledání jsem nenarazil na nic závadného a vzhledem k délce záruky neočekávám, že by kvalita nebyla vysoká. Vzhled předčil má očekávání. Firmu tedy mohu vřele doporučit.

Zateplení a hydroizolace střechy RD Straškov - Vodochody

S realizací jsem byl velmi spokojen. Termín byl dohodnutý na mé přání a dodržen na minutu přesně. Doba relizace byla za rekordních 14 hodin ve vynikající kvalitě. Nacenění bylo naprosto transparentní, materiál a práce všechno hezky extra. Konečná cena nebyla navýšena, ale naopak ponížena o nespotřebovaný materiál. Komunikace byla rychlá, věcná, pan Tuček vyšel se vším vstříc a velmi ochotně přeceňoval moje nové a nové výmysly. Celkový výsledek předčil očekávání. Palec nahoru, Bůh žehnej takovým lidem.

Oprava ploché střechy Pardubice

S firmou jsem spokojen. Termín dodrželi. Práci provedli podle dohody. Komunikace byla bez problémů.Šimek.

Hydroizolace terasy RD Chotutice

Veliká spokojenost s rychlostí realizace i s kvalitou odvedené práce.
Domluva realizace pouze po telefonu a emailu - naprosto perfektní.
Práce byla udělána čistě a rychle.

Oprava teras BD Nehvizdy

Veliká spokojenost! Profesionální přístup po celou dobu realizace zakázky. Všechno bylo stručně a jasně domluveno, následně také splněno! Řemeslníci pro 21. století: časově flexibilní a ochotní, pracují rychle a bez řečí (kávičky a sendvičů). Mohu jen a pouze doporučit ostatním.

Hydroizolace střechy Roztoky

Firmu mohu vřele doporučit, rychlé posouzení stávajícího stavu a rychlá náprava poškození střechy. Pan Tuček dodržel přesně všechny termíny včetně konečné ceny. Super firma!!!!!!!

Terasa RD Pardubice

S realizací zakázky a celkovým výsledkem jsem spokojen. Komunikace s dodavatelem byla na profesionální úrovni včetně doporučení, jaký materiál vybrat jako dostačující, oproti zadání inzerátu. Domluvený termín realizace i cena byly dodrženy.
Věřím, že terasa vydrží odolávat vodě i déle, než je poskytnutá záruka nepropustnosti 12 let.
Dodavatele bych rozhodně doporučil dalším zákazníkům.

Terasa RD Líbeznice

Jsme spokojeni.

Hydroizolace střechy Pardubice

Vstřícný přístup, kvalita, profesionalita, termín dodržen- mohu jen doporučit.

Oprava terasy RD Bernartice

Vše proběhlo dle domluvy.

Bazén Lomnice nad Popelkou

Pan Tuček na mojí poptávku reagoval během několika dní, a rovnou poslal přesný rozpočet. Termín provedených prací, dohodnutých asi 2 měsíce dopředu přesně dodržel. Kluci, co přijeli, pracovali naprosto samostatně, rychle a dobře. S kvalitou odvedené práce jsem velmi spokojen. Cena byla oproti rozpočtu o něco nižší. Firmu pana Tučka mohu jen doporučit.

Hydroizolace střechy RD Trutnov

Všechno proběhlo v pohodě. S firmou jsem byl spokojen. Komunikace probíhala bez problémů.

Hydroizolace střechy Herlíkovice

S firmou proběhlo vše bez jakéhokoliv problému a to k naší plné spokojenosti.

Hydroizolace střechy RD Nový Bydžov

Velmi vstřícný přístup, kvalitní práce šikovných lidí a skvělá komunikace. Firmu mohu vřele doporučit! Děkuji za Vaše služby.

Hydroizolace terasy RD Turnov - Pelešany

Velmi dobrá a rychlá práce, rychlá komunikace a férové jednání, spolehlivost - určitě rád doporučím.

Z důvodu stále se navyšujícího objemu zakázek jsme od 1.1.2018 změnili strukturu na společnost s ručením omezeným, HYDRO-IZOL CZ, s.r.o."

Adresa

  • Lukáš Tuček
    543 41 Horní Lánov 188

Kontakt

Certifikáty

Fatrafol IzolProtan
BOZP  

Sledujte nás